.

.

1x страна четка и 1x Робот HEPA филтер и 1x 4500mAh 12V Ni-МЗ замена за Neato BotVac 70e 75 80 85 D75 D85 Правосмукалка

1x страна четка и 1x Робот HEPA филтер и 1x 4500mAh 12V Ni-МЗ замена за Neato BotVac 70e 75 80 85 D75

DEN 2005.00
DEN 2110.56
-5 %
Достапност


100% нови.
Објектот пакетот вклучува :
1 парче HEPA филтер
1 парче страна четка
1 парче на батеријата
Објектот се вклопува neato робот почиста :
Bot Vac 70e 75 80 85 D75 D85

Тип:
Правосмукалка Делови
Бренд Име:
bcecynep
Вакуум Дел Тип:
Замена На Батерии
Број На Модел На:
за Neato BotVac 70e 75 80 85 D75 D85
R

Производи во категоријата