.

.

Нови Става Среќа Благослов Роденден Стабилизирање На Куќа - Љубов Цевки Отворено Живеење Двор Градина Оркестарот Правец На Chimes

Нови Става Среќа Благослов Роденден Стабилизирање На Куќа - Љубов Цевки Отворено Живеење Двор Градина

DEN 194.00
DEN 223.20
-13 %
Достапност


[relateproductdetail/]
Карактеристики :
Campanula е маскота, симбол на добра среќа
Правец на chimes дува, со одличен звук, и префинета, само-култивирање
Виси правец на chimes, може да го благослови неговото семејство безбедна, здрава и среќна
Неопходно мал украс за домот
Дали за лична употреба или за пријател, е добар избор
8 цевки Алуминиум правец на chimes, кога ветре се дува,
Ветрот занишан ѕвона, звуци слатка, шармантна
Значењето пристап до љубовта, безбедна, здрава и мазни
Поставени постојат посебни пејзаж
Спецификација :
Погоден за домашна декорација, украси, виси на вратата, windows, виси во room You може да висат насекаде
Донесе убавина и музика на вашиот затворен или отворен простор
Вкупна Должина : Околу 55cm/21.4 инчен
Материјал : Борови дрва+ Алуминиумска цевка + Алуминиумски
Боја : Како на сликата
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере.
1* Windchime [relateproductdetail/]

Тема:
Маскота
Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Метал
Стил:
Пастирски
Материјал:
Борови дрва+ Алуминиумска цевка + Алуминиумски
Вкупна Должина:
За 55cm/21.4 инчен
R

Производи во категоријата