.

.

Обичај фото позадина Мода сон лале позадина 3d mural за дневна соба

Обичај фото позадина Мода сон лале позадина 3d mural за дневна соба

DEN 1440.00
Достапност

9 : Природно сушење на вратите и прозорците затворени по изградбата е завршена.2 метри Висока =2. 7 : Продолжи крои под.
4 Изградба lllustration
1 : Подготовка Алатка : пластични барел, на ниво, нож, владетел, крпи.
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Ве молиме да ни каже. 1 Производи покаже
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2. Превозот време за Бразил ќе биде 40-70days или подолго поради строгите локалните царински преглед.02539 м)
(Широк и Висок ). Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа.36 m 2 заокружување.8 метри Висока=1.36 m 2 заокружување. 6 : Користете алатка нож, исечете го вишокот дел од страничниот ѕид со крпа за чистење на вишокот на лепило.

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Бренд Име:
слика во слика
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
16104
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
mural
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
R

Производи во категоријата