.

.

beibehang de papel parede Модерна едноставна позадина ѕид сопствени 3d фреско дрво едноставна дневна соба декорација сликарство ѕид хартија

beibehang de papel parede Модерна едноставна позадина ѕид сопствени 3d фреско дрво едноставна дневна

DEN 739.00
DEN 1344.00
-45 %
Достапност

ве молиме да ни каже. Не позадина ролни. Што да направам? Ајде да чекаат за купувачите 24hours. Нека ВИ ДАДЕ пресмета количината и цената на правилен редослед најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.

боја:
15557576
Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
87029
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
Кинескиот ѕид
R

Производи во категоријата