.

.

Обичај mural Страна се насликани креативни спалната соба mural сопствена позадина позадина навечер дрво влезот позадина ѕид mural

Обичај mural Страна се насликани креативни спалната соба mural сопствена позадина позадина навечер дрво

DEN 770.00
DEN 1100.64
-30 %
Достапност


Данок : Ние не сме одговорни за било царина.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. (ширина и висина) . Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. ве молиме да ни каже. Не ролни.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
R

Производи во категоријата