.

.

Beibehang Позадина Големи Медитеранот Кокос Дрво Плажа Позадина Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови 3 d

Beibehang Позадина Големи Медитеранот Кокос Дрво Плажа Позадина Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Достапност

ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не постер.
1 s quare метар = 1pcs. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. ѕидот mural.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Со иста позадина ролни.

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
R

Производи во категоријата