.

.

Beibehang Сопствени 3D фото позадина непречено едрење златна море во ЖИВО позадина големи mural дневна соба и спалната соба ѕид позадина

Beibehang Сопствени 3D фото позадина непречено едрење златна море во ЖИВО позадина големи mural дневна

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Достапност

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Не ѕидот налепници. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. детали за производот
Позадина на ЛОГОТО екранот
. 3 s quare метар =3pcs .

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
R

Производи во категоријата