.

.

Обичај mural Модерен минималистички мода убавина модел колаж Облека продавница декорација позадина позадина

Обичај mural Модерен минималистички мода убавина модел колаж Облека продавница декорација позадина позадина

DEN 495.00
DEN 618.72
-20 %
Достапност

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Купувачот цел различна количина. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. ве молиме да ни каже. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. (ширина и висина) . Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. 1 квадратен метар = 1pcs. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
R

Производи во категоријата