.

.

Обичај mural обичај Сино небо бели облаци море позадина дневна соба троседот во ЖИВО позадина хотел 3D mural позадина

Обичај mural обичај Сино небо бели облаци море позадина дневна соба троседот во ЖИВО позадина хотел 3D

DEN 495.00
DEN 618.72
-20 %
Достапност

Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm.Русија клиент бара целосно име и презиме. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Купувачот цел различна количина.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. 3 квадратен метар =3pcs .Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. ве молиме да ни каже. 2 квадратен метар=2 парчиња. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Песочник
Шема:
Yes
Стил:
Медитеранот
R

Производи во категоријата