.

.

beibehang Обичај големи фреско 3d портрет позадина три-димензионални олеснување цвет во ЖИВО позадина декоративни сликарство мурали

beibehang Обичај големи фреско 3d портрет позадина три-димензионални олеснување цвет во ЖИВО позадина

DEN 739.00
DEN 1344.00
-45 %
Достапност

Купувачот различна количина цел. Што да направам? Ајде да чекаат за купувачите 24hours.8 m висина = 1. Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Во РЕД Ширина x Висина = квадратни метри (метри) 1 метар квадратен = плоштадот 10,76 metros Совет : Ако вашиот нозете (инчи) ми даде информации ЌЕ ДАДЕ се пресмета износот правилен редослед На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ние ќе испрати Дописникот Стандард 12 фиксна големина. Со иста позадина ролни. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани Прашања : било која големина е општа шема? Yes (да). Не ролни. Не 10 M L и 0.
Купувачот мора да ги прочитате :
Ѕидни тапети цена : $ / метар квадратен. Тој треба адхезивна паста најчесто поставувани Прашања : нарачување на големината на главната слика? Вие треба да големината на ѕид. Треба Цел Количество : 5 Прашања : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Ширина и висина. Не постер. (Ширина и висина). 1 S quare метри = 1pcs. Ѕидни тапети.
Опис На Производот
Опис На Производот. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина на Друга големина.

боја:
16147748
Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
87029
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
Кинескиот ѕид
R

Производи во категоријата