.

.

кориснички тапети за ѕидови сопствени 3d позадина Европската Римски столбови на плажа дрво позадина ѕид mural 3d позадина

кориснички тапети за ѕидови сопствени 3d позадина Европската Римски столбови на плажа дрво позадина ѕид

DEN 778.00
DEN 1440.00
-46 %
Достапност

Превозот време за Бразил ќе биде 40-70days или подолго поради строгите локалните царински преглед. 8 : Користете алатка нож прекинувачи и приклучоци во одреден крстот четири недели ќе се намали вишокот.8 метри Висока=1.76 m 2 заокружување. 7 : Продолжи крои под.
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .2 метри Висока =2.
5 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.36 m 2 заокружување. 1 Производи покаже
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.36 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. Памук боја е добра, трајни, шарени, силна уметничка смисла, заедно со стереоскопски 3 D ефекти за избор на домашна декорација. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување.

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
15672
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер
Тип:
не ткаени
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
R

Производи во категоријата