.

.

Обичај mural 3D стерео позадина троседот во дневната соба спална соба трпезарија ТВ позадина море Замокот позадина mural

Обичај mural 3D стерео позадина троседот во дневната соба спална соба трпезарија ТВ позадина море Замокот

DEN 495.00
DEN 618.72
-20 %
Достапност

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
R

Производи во категоријата