.

.

beibehang слика сино небо и бели облаци Медитеранот мурали позадина спалната соба дневна соба троседот во ЖИВО позадина 3d ѕид хартија

beibehang слика сино небо и бели облаци Медитеранот мурали позадина спалната соба дневна соба троседот

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %
Достапност

Не постер. Не 10m L и 0. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). 3 : Пополнете ги деталите . Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. 3 s quare метар =3pcs . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина. 2 s quare метар =2 парчиња. ѕидот mural. Не позадина ролни. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. ве молиме да ни каже. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Не ролни. Со иста позадина ролни. Ширина и висина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Products Video
Опис На Производот
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови.

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
16102565
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Печатени
R

Производи во категоријата