.

.

beibehang Сон шума животинското царство цвет ратан куќа Ѕид Хартија Оркестарот Уметност Ѕид Покривање Спалната соба Mural Позадини Позадина

beibehang Сон шума животинското царство цвет ратан куќа Ѕид Хартија Оркестарот Уметност Ѕид Покривање

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %
Достапност

76m2 заокружување . 3 : Пополнете ги деталите . Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Не 10m L и 0. Купувачот цел различна количина. ве молиме да ни каже. Материјалот е многу силна. Не позадина ролни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина.8 m Висина = 1.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
16141538
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
R

Производи во категоријата