.

.

Обичај mural Обичај пејзаж ѕидното сликарство позадина ТВ троседот во спалната соба дневна соба позадина 3D стерео океанот позадина mural

Обичај mural Обичај пејзаж ѕидното сликарство позадина ТВ троседот во спалната соба дневна соба позадина

DEN 495.00
DEN 618.72
-20 %
Достапност

ве молиме да ни каже. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. (ширина и висина) . Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Не големина информации. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2 квадратен метар=2 парчиња. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Купувачот цел различна количина. Данок : Ние не сме одговорни за било царина.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
R

Производи во категоријата