.

.

ѕидот трудови дома декор Убавина, фитнес, јога студио тапети за ѕидови стереоскопски 3d позадина

ѕидот трудови дома декор Убавина, фитнес, јога студио тапети за ѕидови стереоскопски 3d позадина

DEN 832.00
DEN 1632.00
-49 %
Достапност

561 нозе Количина : 7 квадратен метар = 300cm W x 250cm H = 9.101 нозе x 2. вашиот ѕид големина широк : 4m висина : 2m 4m 2м x =8 квадратни метри , ќе треба да се купи 8 квадратни метри . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Да ЧПП : Whst е заднината ? Ова ако фото позадина , ѕид мурали , mural позадина , тоа не позадина се тркалаат , не ѕидот налепници . Количина : 1 квадратен метар = 125cm W x 80см H = 4.123 нозе x 9.53 м широк позадина се тркалаат .202 нозе Количина : 12 квадратен метар = 400cm W x 300cm H = 13.561 нозе Количина : 9 квадратен метар = 350cm W x 260cm H = 11.824 нозе x 4.
Производи име : de Papel parede , позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3 D позадина , de Papel Parede 3 D , Фото ѕид мурали , 3 D позадини , ѕидни весници дома декор , фото-тапет mural Боја : како што е прикажано 1 .624 нозе Количина : 2 квадратен метар = 200cm W x 100cm H = 6.79 нозе Количина : 4 квадратен метар = 250cm W x 160cm H = 8.53 нозе Количина : 10 квадратен метар = 400cm W x 250cm H = 13. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам големина на слика за позадина ? Ова е сопствена позадина не 10 долго , 0.482 нозе x 8.561 нозе x 3.123 нозе x 8.ние не вклучуваат адхезивна паста , како изразат не може да брод .202 нозе x 5.202 нозе Количина : 8 квадратен метар = 400cm W x 200cm H = 13. купувачот мора да ги прочитате : $/ квадратни метри , широк x висина = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина .

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
1420
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
Убавината салата
Тип:
Не-плетени
Стил:
современа европа , за деца , класичен , кинески ...
користат за:
дневна соба , спална соба ,студија ,кујна ,свадба соба ,старешини' соба
R

Производи во категоријата