.

.

фото позадина Модерна фреско обичај европската апстрактен модел позадина спална соба во ЖИВО позадина ѕид на дневната соба mural

фото позадина Модерна фреско обичај европската апстрактен модел позадина спална соба во ЖИВО позадина

DEN 550.00
DEN 785.76
-30 %
Достапност

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 1 квадратен метар = 1pcs. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. 3 квадратен метар =3pcs .

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
R

Производи во категоријата