.

.

Уметноста Mural за Дневна Соба и Голема Слика Дома Декор На планински предели Сопствени 3d фото ѕид хартија

Уметноста Mural за Дневна Соба и Голема Слика Дома Декор На планински предели Сопствени 3d фото ѕид хартија

DEN 1440.00
Достапност


Ние ќе се прилагодите за вашата големина .8 метри Висока=1.2 метри Висока =2. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.76 м2 заокружување. Mural позадина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да). Со иста позадина ролни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Материјал шоу
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme
8 Производство Шоу
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Не ѕидот налепници.
ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?
Ова е сопствена позадина, да Не 10m L и 0.36 м2 заокружување.53 м ,не позадина ролни
ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина?
Ставете тоа. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што оваа позадина?
Ова е слика за позадина.
Не позадина ролни. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување. ѕидот mural. Тоа треба адхезивна паста
ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика?
Вие треба да ѕид големина.
Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
производот : име на Производ,3d mural позадина,3d mural слики,3d позадина,3d ѕид, хартија,3d позадина ѕидови,3d позадина ,дневна соба,Топла 3d wallpaps,Позадина се тркалаат,Позадина налепница,Позадина 3d,Позадини за дневна соба,3d ѕид мурали позадина
1 Производи Ефф ект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Број На Модел На:
601
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Тип:
mural
Шема:
Сценографијата
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
R

Производи во категоријата