.

.

Beibehang Сопствени 3D позадина дневна соба и спалната соба позадина пурпурна рози во ЖИВО позадина тапети за ѕидови 3 d de papel parede

Beibehang Сопствени 3D позадина дневна соба и спалната соба позадина пурпурна рози во ЖИВО позадина тапети

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Достапност

ве молиме да ни каже.
1 s quare метар = 1pcs.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
R

Производи во категоријата