.

.

3 d пвц тротоарите обичај фото Само-лепило материјал ѕид налепница 3d Ајкула гребен риба specie сликарство соба тапети за ѕидови 3d

3 d пвц тротоарите обичај фото Само-лепило материјал ѕид налепница 3d Ајкула гребен риба specie сликарство

DEN 1391.00
DEN 2528.64
-45 %
Достапност


Драги мои пријатели.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 5 квадратни метри
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри.
3 : Пополнете ги деталите .
Ако треба да големината е 4.5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.
1 квадратен метар = 1pcs. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Песочник
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH
R

Производи во категоријата