.

.

Обичај mural 3D дрвја покривот големи mural дневна соба и трпезарија таванот позадина хотел гостинската соба таванот позадина mural

Обичај mural 3D дрвја покривот големи mural дневна соба и трпезарија таванот позадина хотел гостинската

DEN 495.00
DEN 618.72
-20 %
Достапност

Русија клиент бара целосно име и презиме. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен f
. 1 квадратен метар = 1pcs.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. (ширина и висина) . ве молиме да ни каже.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
R

Производи во категоријата