.

.

Обичај DE papel parede infantil, Историски Мапата на Светот, 3D ретро мурали за детски соби детска соба винил тапет

Обичај DE papel parede infantil, Историски Мапата на Светот, 3D ретро мурали за детски соби детска соба

DEN 1435.00
DEN 1435.20
-0 %
Достапност

5 метри квадратни.5 метри квадратни.99 /метар квадратен
.
Обичај DE papel parede infantil, Историски Мапата на Светот, 3 D ретро мурали за детски соби детска соба винил тапет
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нарачката единица=висина*ширина. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Сепија Бруклин Мост Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Њујорк Пејзаж Позадина Ѕид Mural US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Црно и Бело Њујорк Пејзаж Mural позадина US$ 29. Ви благодариме. Потоа,целата шема направени од 7.5 метри, широчина од 3 метри. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња).99 /метар квадратен
Бесплатен превозот во Лондон сива скала Cityscape Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ручек на врвот на Облакодер Mural позадина US$ 29.На пример, големина : висина од 2.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот на Лондон сити автобуси бесплатен превозот голема дневна соба и спалната соба ѕид mural позадина Англија позадина позадина модерна US$ 29.

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
KK0793
Шема:
Историски Мапата На Светот
Користи:
Седи соба, спална соба, троседот, деца соба, ресторан, кафуле, хотел
R

Производи во категоријата