.

.

фото позадина Зелена сончево шума elk фреско дневна соба во ЖИВО позадина позадина спална соба декорација mural

фото позадина Зелена сончево шума elk фреско дневна соба во ЖИВО позадина позадина спална соба декорација

DEN 550.00
DEN 785.76
-30 %
Достапност

Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. 1 квадратен метар = 1pcs. (ширина и висина) .
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. ве молиме да ни каже. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. 3 квадратен метар =3pcs .
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5.Русија клиент бара целосно име и презиме. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
R

Производи во категоријата