.

.

Beibehang 3D позадина децата соба за момчиња и девојчиња топло спалната соба позадина розова сина вертикални ленти ѕвезда позадина се тркалаат

Beibehang 3D позадина децата соба за момчиња и девојчиња топло спалната соба позадина розова сина вертикални

DEN 1557.00
DEN 2256.00
-31 %
Достапност

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Контактирајте со нас
Ве молиме НЕ'T остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте't примен објект во 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не't купат. Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само. Заеднички царински давачки Ние не сноси никаква тарифи.
Позадина на ЛОГОТО екранот
.4 квадратни.
Испорака
Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и испорачани од страна на кина пост.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. Често поставувани прашања за боја Вистински фотографии и слики покажуваат мала количина на боја отстапување
M8701 ↓ ↓
M8702 ↓ ↓
M8703 ↓ ↓
Плаќање Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банката Тра nsfer.

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
002
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
R

Производи во категоријата