.

.

Hayrick природни Фотографија Позадина,Новороденче Photoshoot Позадина,Обичај Фото Backdrops за студио за фотографија Д-4845

Hayrick природни Фотографија Позадина,Новороденче Photoshoot Позадина,Обичај Фото Backdrops за студио

DEN 374.00
DEN 576.00
-35 %
Достапност


Големина (мм):
3X5ft, 4X6ft, 5X5ft Не Кат, 5X7ft, 5X10ft, 7X10ft, 8X8ft, 10X20ft, 8X12ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
4845
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
уметноста ткаенина
Големина:
Custom Size
Материјал:
Тенка Винил(Уметност Ткаенина)
Features1:
Лесен,лесен за ракување;Навремено-Бесплатно;
Features2:
Не-рефлективен;Издржлив;Интензивна живописни бои и реални детали
внимание:
здиплен со мали брчки;железо од назад;
R

Производи во категоријата