.

.

Allenjoy фотографски позадина Обоени тули дрво backdrops бебе деца photocall нов дизајн 10x10ft

Allenjoy фотографски позадина Обоени тули дрво backdrops бебе деца photocall нов дизајн 10x10ft

DEN 748.00
DEN 1151.52
-35 %
Достапност

П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.
Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстранат. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе погоден за еднократна употреба. Може да се користи повеќе пати, погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тоа е префериран избор за фотографи. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени.

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
s-1897 година
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Материјал:
Винил
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Големина:
Custom Size
Карактер:
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
Пакет:
Факултативна Валани или свитканите
Клучни зборови:
Обоени тули дрво
R

Производи во категоријата