.

.

Нови 2017 мажите панталони Брз Сува Windproof Патент Панталони Мажите Лето Пролет Брзо Сушење Брзина Сува Секојдневен Панталона за Машки Долги панталони

Нови 2017 мажите панталони Брз Сува Windproof Патент Панталони Мажите Лето Пролет Брзо Сушење Брзина

DEN 963.00
DEN 1632.00
-41 %
Достапност


Големина на : не Постои една големина за следниве оглас,ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Како да се изберете ја вашата големина ?Изгледа вашиот половината :

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
ПОЛКОВНИКОТ CATLEN
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Директно
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
LZ8001
Декорација:
Џебови
Половината Големина(во инчи):
29-39
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Големина:
L/XL/XXL/3XL/4XL/5XL
боја:
Црна/Војска Зелена/Сива/Темно Сива
Пакет:
plactic торба
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
Број На Модел На:
панталони мажи
Пердув:
Дише/ Брз Сува
Yare:
2016 година Нови
R

Производи во категоријата