.

.

3d печатење постелнина утешителот bedspreads coverlets близнак целосна кралицата цар големина Деца спална соба оркестарот Пустината Мотоцикл 500TC 4pc

3d печатење постелнина утешителот bedspreads coverlets близнак целосна кралицата цар големина Деца спална

DEN 3654.00
DEN 4511.52
-19 %
Достапност

Сите е-Мејл ќе се одговори во рок од 12 часа. ние нудиме цртан филм постелнина сетови, 3d испечатени прекривки ги опфаќа поставување, утешители, јоргани, листови, bedclothes, bedspread, постелнина, перница шамс случаи, ќебиња, bathrobe, крпа, кујна gadgets, од добар квалитет и конкурентна цена и за секој гостин во светот. Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно. Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable состојба . По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно. пакет од едноставна ПВЦ, нема подарок кутија, затоа што тоа е тешка и голема volumn, па ако треба подарок кутија, треба да се екстра плаќате провизија, контактирајте со нас ако е потребно пред да нарачате. Нашите купувачи се од САД, Европа, Австралија и Азија-во висина од над 230 земји во светот. Ние не нудиме наплата или размена на постелнината во собата. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. Покрај тоа, нашите клиенти, исто така може да уживате во сопствени направени предмети на постелнина групи, кои може да бидат посоодветни за вас. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти. Ние обезбедува стотици посветен производи за глобалната купувачи. и ние имаме повеќе поинаков Карактер : Мики и Мини Маус Принцеза собирање и другите познати ликови и постелнина, има некои цвеќиња, животни, сценски и други 3d испечатени постелнина. Ние, исто така, ја пофали со над 10 милиони производ огласи од нашата фабрика. повеќе различни ткаенини, исто како памук, свила, tencel и бамбус влакна и други. Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате.

Големина:
Full, King, Queen, Twin, Super King, Single, Cal King, Double
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Стил:
Европа
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
500TC
Шаблон Тип:
Сценско
Шема:
Печатени
Техника:
Реактивен Печатење
Бренд Име:
SEIAOING
Тежина:
1.8-5KG
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Број На Модел На:
3D Испечатени ПОСТЕЛНИНА
Тип:
сет постелнина
Ткаенина Густина:
133X72
Пополнување:
Полиестер
Употреба:
Дома
Шема:
Пустината Мотоцикл
боја:
Браун
is_customized:
NO
R

Производи во категоријата