.

.

Љубов Дневник Дрво Печат Училиште Снабдување подарок Scrapbooking Марки За Свадба Љубов Дневник И Среќен Живот Море симпатична дневник декорација

Љубов Дневник Дрво Печат Училиште Снабдување подарок Scrapbooking Марки За Свадба Љубов Дневник И Среќен

DEN 326.00
DEN 383.52
-15 %
Достапност


Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
ролери печат
Спецификација:
1.2 * 1.2 * 4 cm/a
Материјал:
Дрвени давање на подарок прилики
се применуваат:
Бизнис подароци, birthday (роденден), други
Печатење на ЛОГО:
Може да
R

Производи во категоријата