.

.

Бесплатен Превозот 1 Сет Голема Големина ИПГ Нерѓосувачки Челик Црна Водоотпорен Види Круни за да се Види Поправка

Бесплатен Превозот 1 Сет Голема Големина ИПГ Нерѓосувачки Челик Црна Водоотпорен Види Круни за да се

DEN 1820.00
DEN 1915.20
-5 %
Достапност

Голема Големина IPBlack Круна Комплет ДОПРЕТЕ : 0.9 милиметри Пост Должина : 2.0 mm 12 Различни Големини, 2 парчиња за секој големина 24pcs во вкупниот
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Челик
Тип:
Часовници за Делови
Функција:
пролет бар цевка
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
101
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
CHAINDA
R

Производи во категоријата