.

.

Сите бакар задебелување агол вентил агол вентил на tee во две мулти-цел еден ладна вода стоп вентил агол вентил

Сите бакар задебелување агол вентил агол вентил на tee во две мулти-цел еден ладна вода стоп вентил агол

DEN 933.12
Достапност

14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
5)Известување за Клиентите од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб . (Со исклучок на опрема).
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете.Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.

Тип:
Пополнување Вентили
Број На Модел На:
ФВ-C-123
R

Производи во категоријата