.

.

50pcs М4 Мулти-Боја на Алуминиум за Миење за Countersunk Flat Head Завртка Болт за Миење

50pcs М4 Мулти-Боја на Алуминиум за Миење за Countersunk Flat Head Завртка Болт за Миење

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %
Достапност

M4 Мулти-Боја На Алуминиум За Миење Countersunk Flat Head Завртка Болт За Миење

Внатрешен Дијаметар:
ПОРТОКАЛОВА, ЦРНА, ДЛАБОКО СИНА, РОЗОВА, ЦРВЕНА, СВЕТЛО СИНА, СИВА, GLODEN, SLIVER, СВЕТЛО ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M4
R

Производи во категоријата