.

.

100pcs M3*6*1 3мм цветен Црвено црна, сина, пурпурна розова grey Алуминиумски рамен миење Алуминиум За Рк Дел та

100pcs M3*6*1 3мм цветен Црвено црна, сина, пурпурна розова grey Алуминиумски рамен миење Алуминиум За

DEN 526.00
DEN 618.24
-15 %
Достапност

100pcs M36 дебелина 1mm цветен Црвено црна, сина, пурпурна розова grey Алуминиумски рамен миење Алуминиум За Рк Дел та
големина : M3 X6 X1.0
портокал
ЦРНА
DEEP BLUE
ВИОЛЕТОВА
ПИНК
GLODEN
ЦРВЕНА
СВЕТЛО СИНА
СИВА

Внатрешен Дијаметар:
ПОРТОКАЛОВА, ЦРНА, ДЛАБОКО СИНА, РОЗОВА, ЦРВЕНА, СВЕТЛО СИНА, СИВА, GLODEN
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M3x6
R

Производи во категоријата