.

.

245pcs М4 ДА M18 T2 Црвено Бакар Миење Асортиман/Кит/Set

245pcs М4 ДА M18 T2 Црвено Бакар Миење Асортиман/Кит/Set

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %
Достапност

M520 алуминиумски круг ќор-сокак колона
M481 50 PCS
M581 50 PCS
M6101 30 PCS
M8121 20 PCS
M10141 20 PCS
M12161 15 PCS
M13181 15 PCS
M14181 15 PCS
M16201 15 PCS
M18241 15 PCS
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата