.

.

50pcs М2 Мулти-Боја на Алуминиум за Миење користи за хексадецимален socket head кап завртки за миење заптивка

50pcs М2 Мулти-Боја на Алуминиум за Миење користи за хексадецимален socket head кап завртки за миење

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %
Достапност

М2 Мулти-Боја на Алуминиум за Миење хексадецимален штекер капа на главата завртка за миење

Внатрешен Дијаметар:
ПОРТОКАЛОВА, ЦРНА, ДЛАБОКО СИНА, РОЗОВА, ЦРВЕНА, СВЕТЛО СИНА, СИВА, GLODEN, SLIVER, СВЕТЛО ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M2
R

Производи во категоријата