.

.

обичај mouse pad заклучен работ mousepads најдобри gaming mouse pad гејмер padmouse High-end големи персоналните подлошки тастатура подлога

обичај mouse pad заклучен работ mousepads најдобри gaming mouse pad гејмер padmouse High-end големи персоналните

DEN 226.00
DEN 297.12
-24 %
Достапност


Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност.
Имаме Заклучен Работ Mouse Pad,И Не Се Заклучени Работ Mouse Pad, Можете Да Chioce Вас Како Еден. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers. Нашите подлоги за глувче може да биде персонализирана; можете да го изберете вашиот сопствен поволна слика за печатење.
Превозот -
1.
Посебни свилен површина, попрецизно глувчето за позиционирање, HD ефект, екстра голема визија и да се движат простор.
6 Испорака Tiem -.

боја:
Без Заклучување 220x180x2mm, Lockrand 300x250x2mm, Без Заклучување на 300x250x2mm, Lockrand 350x300x2mm, Без Заклучување на 350x300x2mm, Lockrand 700x300x2mm, Без Заклучување на 700x300x2mm, Lockrand 800x400x2mm, Без Заклучување на 800x400x2mm, Lockrand 900x400x2mm, Без Заклучување на 900x400x2mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
olwonow
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
11 големина
R

Производи во категоријата