.

.

12pcs/многу (Пакување од 12) Големи Метални Злато Chevron Бонбони Чанти Хартија Пуканки Кутии Деца Партија, Свадба, Роденден Декорации

12pcs/многу (Пакување од 12) Големи Метални Злато Chevron Бонбони Чанти Хартија Пуканки Кутии Деца Партија,

DEN 341.00
DEN 341.28
-0 %
Достапност


12pcs/многу (Пакување од 12) Големи Метални Злато Chevron Бонбони Чанти Хартија Пуканки Кутии деца партија, Свадба, Роденден Декорации
Внимание ве Молам : Мешани Бои и се Меша Дизајни за еден многу(12pcs/многу) не е достапна , и ве молиме изберете ја вашата омилена како нашите боја шема, ви благодариме.
Опис На Производот :
Овие прекрасни пуканки кутии се одличен декорација на допир на вашата страна.Тие се одлични за пополнување со пуканки за филмски ноќи.Тие, исто така, се совршен додаток на вашата lolly вклучена во вашата свадба или на партијата за вашите гости да се пополни со бомбони.Нека вашата следна партија ПОП со овие симпатична печатени Пуканки кутии. Пуканки кутии направи trendiest закуска и пуканки сад и се совршени за било ужинка или лекување на бар.
На пуканки кутии се пакуваат рамна, туку да се отвори лесно за вас да се пополни со слатка или солена пуканки за вашиот гостите да жвакам на.
Големина : 16cm H *9cm W*6.5 см W
Пакување : Пакет на 12pcs(рамен пакување).
Производот Се Прикаже :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ви благодариме.

Број На Модел На:
Chevron
Шема:
Chevron
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
12pcs
Материјал:
картичка одбор
Пакување:
пакет од 12(рамен пакување)
Големина:
16cm H *9cm W*6.5cm W
Повод:
Филм ноќ / Роденден партии / Свадбена / Lolly бифе / Бебе Туш
R

Производи во категоријата