.

.

100pcs 5x7cm (1.96x2.75) трговија на Големо Мини Накит Црвено Складирање Торба Сомот Стадото Drawstring Пошта Сомот Кеси Прстен Пакување кеси

100pcs 5x7cm (1.96x2.75) трговија на Големо Мини Накит Црвено Складирање Торба Сомот Стадото Drawstring

DEN 670.00
DEN 744.00
-10 %
Достапност

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Сомот П уф Кеси 890
Објектот Материјали
Сомот
Главната Боја
Црвена,Кралска Сина,Темно Црвена
Објектот Околу Големина
5x7cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Монистра Монета Обетки Прстен Подарок Пакување
За Кориснички
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .

Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Сомот Торбичка Кеси 890
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
Собираат
Големина:
5x7cm (1.96x2.75)
боја:
Црвено/Кралска Сина/Темно Црвена
Материјал:
Сомот
торба стил:
Мини Накит Торба Обетки Торба Прстен Торба Подарок Торба Шарм Пакување Торба
индустрија употреба:
Накит Earring Прстен Монета Пакет Шарм Подарок Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Can Custom Logo (Bolsas de Regalo)
Запечатување & Рачка:
Drawstring
R

Производи во категоријата