.

.

100 Компјутери Симпатична Проѕирен Рамен Кеси,Тост Торба за Пакување, Пластични Кеси за Леб, Куки,Торта,Чоколадо,Бонбони,Снек Завиткување

100 Компјутери Симпатична Проѕирен Рамен Кеси,Тост Торба за Пакување, Пластични Кеси за Леб, Куки,Торта,Чоколадо,Бонбони,Снек

DEN 667.00
DEN 667.20
-0 %
Достапност

Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не 5.Тоа ќе биде добар избор за подароци.Тоа исто така се идеални за пакување на мали подароци или додатоци.
100 Компјутери Симпатична Проѕирен Рамен Кеси,Тост Торба за Пакување, Пластични Кеси за Куки,Торта,Чоколадо,Бонбони,Снек Завиткување Големина : 8.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Нашата продавница сите производи нудат Регистрирани пост услуга,ве молиме слободно да се купи! 2.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема't биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.

боја:
со налепници, не налепници
Број На Модел На:
BD101
Материјал:
Пластични
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина:
8.7*22.8cm
Материјал:
пластика се храна одделение
Примена:
Колачиња, бонбони, закуски, сапуни,мали подароци, итн
одговараат за:
Дете,Возрасни
Функција:
Симпатична Пластична Кеса
Употреба:
Свадба,забава,Подароци,рачно изработени храна
Тежина:
280g
R

Производи во категоријата