.

.

Хеви метал, рок Декоративни појас панк стил Среќа Покер коцка метал тока Играње картичка појас Улица Хип-хоп мода појас

Хеви метал, рок Декоративни појас панк стил Среќа Покер коцка метал тока Играње картичка појас Улица

DEN 466.00
DEN 789.12
-41 %
Достапност

Ако ви треба 130 cm должина .
Појас не cowskin вистинска кожа .
Uaually сите ние испрати пакет како "Подарок" . висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Повратни информации
.
Напишете ниска декларираната вредност од $ 3 ДОЛАРИ на пакетот .8 cm
Големина : Нормално испрати во 115 СМ ( околу 45 инчи )
Исто така, црн појас телото има 130 cm должина . Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Само стп вештачка кожа .
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
Можете да ја слободен избор на ударна дупка големина
Сите предмети може да се направи . Пад на превозот наредби . Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме забелешка . Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Хеви метал, рок Декоративни појас панк стил Среќа Покер коцка
метал тока Играње картичка појас Улица Хип-хоп мода појас
Појас Модел : Мазна Pin Токи
Појас Материјал : СТП вештачка кожа тело + Алуминиумски метал појас тока
Пакување : Кутија за карти Пакување + Една дупка перфоратор + еден подарок
Вкупно Weigth : Околу 220 грам
Ширина : 3.

Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Ширина:
10cm
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тока Должина:
8cm
Број На Модел На:
коцка појас
Појаси Материјал:
Faux Кожа,СТП,Метал
Бренд Име:
SexeMara
R

Производи во категоријата