.

.

Нови 2017 Мажите Ткаат Платно појас mens половината Неврзан појас Товар Појас Воена фанови Автоматско Тока-Појас Машки Тактички Појас

Нови 2017 Мажите Ткаат Платно појас mens половината Неврзан појас Товар Појас Воена фанови Автоматско

DEN 335.00
DEN 478.56
-30 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
Големината е мерена од страна на страна, 2-3cm грешки треба да се прифати.
Бренд Име : FAVOCENT
Предмет Тип : Појаси
Појас Ширина : 3.8 cm
Шаблон Тип : Цврсти
Оддел Име : Возрасни
Тока Ширина : 3.8 cm
Појаси Материјал : Плетени,Платно Метал
Стил : Неврзан
Пол : Мажи
Број на модел : 2017gg
Тока Должина : 5.5~6cm

Појас Должина:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 160cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Појаси Материјал:
Плетени,Платно,Метал
Тока Ширина:
3.8 cm
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
2017ff
Тока Должина:
5.5 cm
Бренд Име:
FAVOCENT
R

Производи во категоријата