.

.

Шупливи Ретро Појаси за Сите Жени-натпревар Декоративни Жените Појас Модни Дами Фустан Ремени Метал Pin Тока

Шупливи Ретро Појаси за Сите Жени-натпревар Декоративни Жените Појас Модни Дами Фустан Ремени Метал Pin

DEN 318.00
DEN 488.64
-35 %
Достапност

т-производ.т-производ.7 "фолксваген"; line-height : 5. Оваа внимателен широк појас, исто така може да означите крива на вашиот поставен на телото и се совпаѓаат со вашето фустани совршено.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.обратна {flex-насока : ред-обратна}.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ .
2) Поради осветлување и контрастни бои меѓу различните мобилни уреди и PC екрани, вистинските бои на испорачани производи може да биде малку поинаква од она што се појавува на вашиот екран.информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.т-производ .2 "фолксваген"; line-height : 4.т-производ .информации .7 "фолксваген" 10% 4vw}}.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.слика {text-align : center !важно}.информации .

Појас Должина:
една големина
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
СТП,Метал
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
8cm
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Појас Ширина:
6.5 см
Бренд Име:
maikun
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Должина:
6cm
Број На Модел На:
belt17011
Појас Должина:
101cm
Појас Ширина:
6.5 см
Појас боја:
Црвена,Црна, Бела, Сина, Кафена, Сребрена, Златна,Розова
Појас Стил:
Неврзан Појас,Мода Појас,Luxuryr Појас
Појас Материјал:
СТП Кожа&Метал
Тока Тип:
pin тока појас
појавување на облека:
Фармерки, да се Облекува,Палта, Свадба Фустан, Панталони,маица, Здолниште
Прилики:
Партијата Се Облекуваат Појас, Топка Фустан Појас, Свадба Се Облекуваат Појас, Панк Појас
Популарната Елемент:
шупливи надвор дизајн
категорија:
Појаси & Cummerbunds
R

Производи во категоријата