.

.

Црвено Црна Роза Жените Домот СТП Кожа Заврши Околу Вратоврска Широк Корселе Корсет Cinch Појаси

Црвено Црна Роза Жените Домот СТП Кожа Заврши Околу Вратоврска Широк Корселе Корсет Cinch Појаси

DEN 161.00
DEN 191.52
-16 %
Достапност


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : метал Должина : Околу 103cm Ширина : 1cm Боја : Црвена,Жолта,Црна,Бела,Розова,Небото Сино, Креативен дизајн Шноли се porpular меѓу луѓето симпатична дизајн направи да стане повеќе модни Тоа е лесен и удобен за вас да ги красат вашата крпа Пакет се вклучуваат : 1* Појас
Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Тока Половината Појас
Бренд Име:
SAFENH
Појаси Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Геометриски
R

Производи во категоријата