.

.

SDA80*45 Бесплатен превозот 80mm Понесе 45mm Удар Компактен Воздух Цилиндри SDA80X45 Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри

SDA80*45 Бесплатен превозот 80mm Понесе 45mm Удар Компактен Воздух Цилиндри SDA80X45 Двојна Акција Воздушна

DEN 2193.00
DEN 2409.60
-9 %
Достапност1. ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИЈА :
2. ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
3. ИМОТ
4. ПРЕВОЗОТ
АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА.
5. ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА EY ОБЈЕКТ. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС WITHIH 24 ЧАСА ОТКАКО СТЕ ГИ ДОБИЛЕ ПАРЦЕЛА, НАПЛАТА INCLUDINGS P&P ЌЕ БИДЕ ИЗРЕЧЕНА ВО СЛУЧАЈ КОГА ОБЈЕКТОТ(S) СЕ ВО НИВНАТА ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА.
6. ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И РЕЈТИНГ
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ФАЛСИФИКАТОР ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА DRDER.
АКО НЕ SAISFIED, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА ЈА НАПУШТИ КОЈА И НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ,НИЕ ЈА РАЗБИРАМЕ CONCEMS И ЧУВСТВО МОЖЕ ДА ГИ ИМАТЕ , НИЕ ЌЕ СЕ ОБИДЕМЕ ПОТРУДИМЕ ДА ГИ РЕШАТ ПРАШАЊАТА, PLIASE НИ ДАДЕ ШАНСА, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
7. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ
ДРАГ ПРИЈАТЕЛ,НИЕ ОБИЧНО СЕ НАМАЛИ ЦЕНАТА НА ФАКТУРАТА ДА AVOED НА ДАНОК, НОРМАЛНО, САД НЕ Е ПРОБЛЕМ, НО ЗА НЕКОИ ЗЕМЈА, ТОА Е МАЛКУ ТЕШКО, КАКО ШТО СЕ КАНАДА, АКО ИМА НЕКОИ ДАНОЧНИ ОБВИНЕТ ОД СТРАНА ВЛАДА, КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА ДАНОК ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA80X45
Име на производ:
Компактен Цилиндар
Модел:
SDA80X45
Акција Тип:
Двонасочни
Течност:
Воздух
моќност:
пневматски
создаден:
80mm
мозочен удар:
45mm
Макс притисок:
1.0 Mpa
Материјал:
Алуминиум Легура
R

Производи во категоријата