.

.

SDA100*10 Бесплатен превозот 100mm Понесе 10мм Удар Компактен Воздух Цилиндри SDA100X10 Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри

SDA100*10 Бесплатен превозот 100mm Понесе 10мм Удар Компактен Воздух Цилиндри SDA100X10 Двојна Акција

DEN 3259.20
Достапност
1. ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИЈА :
2. ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
3. ИМОТ
4. ПРЕВОЗОТ
АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА.
5. ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА EY ОБЈЕКТ. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС WITHIH 24 ЧАСА ОТКАКО СТЕ ГИ ДОБИЛЕ ПАРЦЕЛА, НАПЛАТА INCLUDINGS P&P ЌЕ БИДЕ ИЗРЕЧЕНА ВО СЛУЧАЈ КОГА ОБЈЕКТОТ(S) СЕ ВО НИВНАТА ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА.
6. ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И РЕЈТИНГ
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ФАЛСИФИКАТОР ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА DRDER.
АКО НЕ SAISFIED, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА ЈА НАПУШТИ КОЈА И НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ,НИЕ ЈА РАЗБИРАМЕ CONCEMS И ЧУВСТВО МОЖЕ ДА ГИ ИМАТЕ , НИЕ ЌЕ СЕ ОБИДЕМЕ ПОТРУДИМЕ ДА ГИ РЕШАТ ПРАШАЊАТА, PLIASE НИ ДАДЕ ШАНСА, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
7. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ
ДРАГ ПРИЈАТЕЛ,НИЕ ОБИЧНО СЕ НАМАЛИ ЦЕНАТА НА ФАКТУРАТА ДА AVOED НА ДАНОК, НОРМАЛНО, САД НЕ Е ПРОБЛЕМ, НО ЗА НЕКОИ ЗЕМЈА, ТОА Е МАЛКУ ТЕШКО, КАКО ШТО СЕ КАНАДА, АКО ИМА НЕКОИ ДАНОЧНИ ОБВИНЕТ ОД СТРАНА ВЛАДА, КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА ДАНОК ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Број На Модел На:
SDA100X10
Тип:
Цилиндар
Име на производ:
Компактен Цилиндар
Модел:
SDA100 x 10
Акција Тип:
Двонасочни
Течност:
Воздух
моќност:
пневматски
создаден:
100mm
мозочен удар:
10мм
Макс притисок:
1.0 Mpa
Материјал:
Алуминиум Легура
R

Производи во категоријата