.

.

AR-2000 1/4PT Цевка Конектор Кол Воздухот Извор Компресор Пневматски Регулатор

AR-2000 1/4PT Цевка Конектор Кол Воздухот Извор Компресор Пневматски Регулатор

DEN 629.00
DEN 662.40
-5 %
Достапност

Име на производ Филтер за Воздух Модератор Модел AR-2000 Материјал Метал, Пластика Оперативни Течност Air Max. Притисок 0.95 MPa(9.5 бар) Прилагодливи Притисок Спектар 0.15-0.85 MPa(1.5-8.5 бар) Заеднички Цевка Понесе Кол 12 mm / 1/4 PT Притисок Мерач Конектор Кол 9mm/ 0.35" Мерач на Притисок Спектар 0-10 Kgf/cm2, 0-140 Psi Вкупната Големина 7.4 x 4 x 4cm /2.9" x 1.6" x 1.6" (L*W*T) Притисок се Измери Големината 4.1 x 2.4 cm/ 1.6" x 0.9"(D*T) Боја Црна, Xlear

Тип:
REGULATR
R

Производи во категоријата