.

.

создаден 25мм *20mm удар МК скм тип пневматски цилиндри Ротари менгеме цилиндар

создаден 25мм *20mm удар МК скм тип пневматски цилиндри Ротари менгеме цилиндар

DEN 8538.72
Достапност


МК скм тип пневматски цилиндри Ротари менгеме цилиндар

Број На Модел На:
MK25*20
Тип:
Цилиндар
Тип:
МК серија
Создаден Големина:
25mm
мозочен удар големина :
20mm
R

Производи во категоријата