.

.

1/4 PSC серија вода диспензерот електромагнетниот вентил

1/4 PSC серија вода диспензерот електромагнетниот вентил

DEN 8154.72
Достапност

1/4" PSC серија вода диспензерот електромагнетниот вентил Напон имаат AC220 V , DC24 V , 12 V, ве Молиме специфични напон кога цел ,однапред ви Благодариме

Број На Модел На:
PSC-03
Тип:
Вентили
R

Производи во категоријата