.

.

Дизел генератор мотор DAHL65-w30 гориво вода сепаратор филтер со фитинзи и 4 парчиња филтер елементи +БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Дизел генератор мотор DAHL65-w30 гориво вода сепаратор филтер со фитинзи и 4 парчиња филтер елементи

DEN 3840.00
Достапност

Дизел генератор мотор DAHL65-w30 гориво вода сепаратор филтер со фитинзи и 4 парчиња филтер елементи +БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Основни детали is_customized : Yes Име на Модел : DAHL65 Објект Ширина : 11 cm Материјал Тип : пластични Точка Висина : 13 cm Автомобил Производител : Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001 Предмет Тип : Снабдување со Гориво & Третман на гориво : мал Автомобил Производител : Заменлив Посебни Карактеристики : филтер За нас, нашата компанија specilized во Filter и Филтер компоненти услуга. Со цел да се задоволи побарувачката на пазарот , ние ви нудиме подолу добар квалитет производи со најдобра цена : филтер за Воздух, смазка филтер, Гориво филтер, Хидраулични на филтерот за масло, Масло на воздухот сепаратор,гориво-вода сепаратор,со висока густина филтер, Филтер елемент за жица-сечење, Кабината филтер за воздух и другите филтер.Ние може да се направи кориснички производ како не-coventional вид филтер.

Тип:
филтер
R

Производи во категоријата