.

.

10pcs/многу 10мм Унија Крстот Пневматски Брз Приклучок директно од производителот

10pcs/многу 10мм Унија Крстот Пневматски Брз Приклучок директно од производителот

DEN 538.08
Достапност

За да се обезбеди добра состојба на нашите производи,нашите искусни КК ќе спроведат тест пред пратката. Ве молиме да ја врати стоката во оригиналната состојба за покривање/размена. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи за вашата загуба за да се задоволат вашата потреба.
Се ИЗРАЗАТ во Рок од 7 Дена На Светот
1. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби ќе ги имате, но ве молиме да се биде внимателен да не контактирате пред започнување на спорот или да ја напушти која и неутрални & негативни повратни информации.
10pcs/многу 10мм Унија Крстот Пневматски Брзи Конектори директно од производителот
СЕКОЈ ОБИД ЗА 10 PCS!
Спецификација :
Течност Тип : Воздух Вакуум
Работата Притисок : 0~1.Опции како што се Западот Унија и Пари Грам се исто така добредојдени. Ве молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат стоки или можеме да delcare ниска вредност на фактура за вас. Ако стоката се оштетени кога ќе се добие тоа, ве молиме да ни кажете во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа. Вашиот задоволителен е она што ние ги извршуваат и ќе испрати замена или рефундирање откако стоката се примени.
Купи го тоа пред да оди!.0 Mpa
Nagative Притисок : -750mmhg(10 Torr)
Операција Температура Опсег : 0~60 centigrade
Tube Материјал : СТП/Најлон и Полиуретан
Превозот Форма : Препорачана Пошта
Се проценува Превозот Време : во САД на 7-20days
Други Земји : 10-30days.

Тип:
Приклучоци
R

Производи во категоријата